• banner 102 980 320da
  • banner 102 980 320d
  • banner 102 980 320c
  • banner 102 980 320b
  • banner 102 980 320a

Cukiernia Delicja rozpoczęła swoją słodką działalność w 1996 roku w Nałęczowie. Od wielu lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą własnych wyrobów, opartych na tradycyjnych, domowych recepturach. Oferujemy Państwu szeroki wybór słodkości - ciast, ciasteczek i tortów.

Chcielibyśmy, aby wizyta w naszej cukierni pozostawała niezapomnianym doświadczeniem a serwowane w niej słodkości zachwycały swoim smakiem i wyglądem. Naturalne, najwyższej jakości surowce, użyte do naszych wypieków, udoskonalone receptury oraz fachowa kadra cukiernicza sprawiły, że cukiernia Delicja zyskała i nadal poszerza grono swoich wielbicieli.
Oferta naszej firmy skierowana jest do klientów wymagających, ceniących jakość, profesjonalizm i tradycyjny smak. Realizujemy zamówienia na ciasta oraz torty nawet te najbardziej nietypowe :) Jesteśmy entuzjastami czekolady. Przygotowane przez nas wyroby uświetniają wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, szkolenia i konferencje.

Do współpracy zapraszamy nie tylko indywidualnych odbiorców ale także sklepy, restauracje i firmy cateringowe. Największą satysfakcją dla nas jest zaufanie Państwa do naszych wyrobów - pysznych ciast za smakiem których będziecie tęsknili... stając się ich wiernymi nabywcami.

Serdecznie zapraszamy Państwa do degustacji naszych wyrobów w Nałęczowie oraz w sklepie firmowym w Lublinie ul. Jutrzenki 10/5A